Pomoc w otwarciu firmy

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Pomoc w otwarciu firmy

 

Kompleksowa pomoc w założeniu firmyJeżeli myślisz o założeniu działalności gospodarczej i rozglądasz się za profesjonalnym i rzetelnym biurem rachunkowym, które jest wyspecjalizowane  w obsłudze zarówno małych firm, jak również dużych przedsiębiorstw to idealnie trafiłeś!

Dla naszej Kancelarii Rachunkowej każdy Klient jest WIELKI.

Kancelaria Prawno – Rachunkowa Sterling & Honest to nie tylko sama obsługa dokumentów – to również profesjonalny, pełen zapału i energii zespół, który zawsze służy pomocą, pomoże rozwiać wątpliwości i odpowie na najtrudniejsze pytania.

Doskonale znamy wątpliwości, rozterki i wahania małych przedsiębiorców – pomagamy im rozwiązać problemy już od ponad 11 lat! Chętnie dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem, zawsze podpowiemy, doradzimy, wskażemy najlepsze rozwiązanie.

Dla nas każdy klient jest tak samo ważny – bez różnicy czy jest właścicielem olbrzymiej korporacji czy prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą.

Odwiedź Naszą Kancelarię a uzyskasz pomoc w otwarciu firmy.

Zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę w siedzibie Sterling & Honest, podczas której odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Opowiemy o rodzajach działalności, specyfice poszczególnych branż, płaceniu podatków, składek ZUS, ubezpieczeniu , a także o tym kiedy i jak należy się rozliczać.

Dowiesz się jak wygląda prowadzenie firmy od strony formalnej, o jakich dokumentach trzeba pamiętać, jak będziesz rozliczać się z biurem. Zajmiemy się również rozliczaniem i przygotowaniem dokumentów i umów związanych z zatrudnianiem pracowników (czy to w przypadku umów cywilno-prawnych takich o dzieło lub zlecenie, czy też umów o pracę).

Pomożemy dobrać najbardziej optymalny sposób rozliczania, zajmiemy się całością spraw od strony organizacyjnej – pomożemy wypełnić i złożyć wszystkie wymagane wnioski i zaświadczenia.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_progress_bar values=”20|UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE,40|WYPEŁNIJ DOKUMENTY,60|NAPISZEMY BIZNESPLAN,80|DOPEŁNIMY FORMALNOŚCI,100|ZADBAMY O ROZWÓJ FIRMY” options=”animated” caption_pos=”top” title=”KROK PO KROKU”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][dt_call_to_action background=”plain” line=”true” style=”1″ animation=”pulse”]

Skorzystaj z naszych promocji!

Pierwszy miesiąc prowadzenia działalności z Kancelarią Sterling & Honest będzie Cię kosztować zaledwie 1 złoty !

O szczegółach przeczytaj w dziale Promocje.

[/dt_call_to_action][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][dt_banner bg_color=”#f2b23c” text_size=”small” min_height=”50″]

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

[/dt_banner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]