Zwrot podatku z zagranicy

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zwrot podatku z zagranicy

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

PRACOWAŁEŚ LEGALNIE ZA GRANICĄ? NALEŻY CI SIĘ ZWROT PODATKU!

Jeżeli pracowałeś / aś legalnie za granicą, to z twojego wynagrodzenia potrącane były zaliczki na podatek dochodowy. Bardzo często zaliczki te były pobierane w zbyt wysokich kwotach.

Nadpłacony podatek można odzyskać i my się tym zajmujemy. Pomożemy również ubiegać się o tzw. rozłąkowe, zasiłek rodzinny, dodatki do ubezpieczeń oraz dodatki na dzieci.

Kancelaria Prawno – Rachunkowa Sterling & Honest specjalizuje się w odzyskiwaniu nadpłaconego podatku dochodowego w takich krajach jak: Anglia,Austria, Belgia, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia , USA.

Współpraca z doświadczonymi doradcami oraz nieustannie aktualizowana wiedza z zakresu prawa podatkowego pozwalają uzyskać zwroty podatku z w/w krajów w sposób prawidłowy i rzetelny.

 

 

OPŁATY ZWIĄZANIE Z ODZYSKANIEM PODATKU Z ZAGRANICY W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU GDZIE BYŁA WYKONYWANA PRACA

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”102″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tabs][vc_tab title=”BELGIA” tab_id=”1494232810-1-17″][vc_column_text]

Płatność za nasza usługę wynosi 350 zł brutto jest to jednorazowa opłata.W przypadku braku zwrotu  podatku opłata jednorazowa wynosi 80 zł brutto

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”HOLANDIA” tab_id=”1494232810-2-98″][vc_column_text]– Koszt pierwszego rozliczenia zwrotu z Holandii wynosi 200 zł brutto. Przy każdym kolejnym rozliczeniu uzyskasz rabat 10 %

– rabatów nie łączymy z innymi ofertami promocyjnymi oraz nie sumujemy ze sobą.

 

*PROCEDURA PRZY OPŁACIE PO ODZYSKANIU ZWROTU PODATKU:
Jeżeli preferujesz zapłacić za naszą usługę po odzyskaniu zwrotu, ta procedura jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Wystarczy odesłać wypełnione dokumenty i czekać na swój zwrot podatku!

Po złożeniu dokumentów do rozliczenia, Holenderski Urząd Skarbowy wyda w odpowiednim czasie decyzję o wysokości należnego Ci zwrotu podatku. Będzie to pisemna decyzja, którą otrzymasz od nas pocztą.
Kolejnym etapem po wydaniu ostatecznej decyzji, jest przelew pieniędzy z naszego firmowego konta, na wskazany przez Ciebie wcześniej polski lub holenderski rachunek bankowy. Termin otrzymania fizycznie pieniędzy, zależy od terminu dokonania przelewu przez Holenderski Urząd Skarbowy.

** PROCEDURA PRZY OPŁACIE „Z GÓRY”:
Jeżeli preferujesz wyłożyć pieniądze za naszą usługę przy składaniu dokumentów, to ta procedura będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Po złożeniu dokumentów do rozliczenia, Holenderski Urząd Skarbowy wyda w odpowiednim czasie decyzję o wysokości należnego Ci zwrotu podatku (pisemna decyzja, którą otrzymasz na Twój adres domowy z Holenderskiego Urzędu Skarbowego (adres, który widnieje w systemie urzędu).
Wkrótce po wydaniu decyzji, urząd wyśle Ci pieniądze, i tak jeżeli w dokumentach do rozliczenia podałeś numer konta holenderskiego, urząd automatycznie po wydaniu decyzji, przeleje na to konto zwrot podatku. Termin przelewu zależy wyłącznie od urzędu skarbowego.

Jeżeli natomiast nie podawałeś żadnego numeru konta (gdyż nie masz osobistego konta założonego w holenderskim banku) na Twój adres domowy zostanie wysłany druk do podania polskiego konta bankowego tzw. ‚opgaaf rekeningnummer’, który należy uzupełnić i odesłać priorytetem do Holandii. Po okresie około zazwyczaj 6-9 tygodni powinieneś otrzymać zwrot podatku. W razie jakichkolwiek niejasności przy wypełnianiu powyższego druku, zajrzyj na naszą stronę, gdzie znajdziesz wzór opgaafu lub zadzwoń, a otrzymasz bezpłatną pomoc w tej kwestii.

Uwaga!! Przy obu wyżej wymienionych procedurach, pamiętaj, żeby poinformować nas z jakiej formy płatności korzystałeś w ubiegłych lalach rozliczając się z podatku holenderskiego poprzez inną firmę (opłata prowizyjna, czy opłata z góry).To ważne, ponieważ chcemy zapobiec sytuacji, w której Holenderski Urząd prześle zwrot podatku na konto poprzedniej firmy.[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”NIEMCY” tab_id=”1494233054399-2-4″][vc_column_text]– Płatność za nasza usługę wynosi 390 zł brutto jest to jednorazowa opłata.

Przy każdym kolejnym rozliczeniu uzyskasz rabat 10 %

– rabatów nie łączymy z innymi ofertami promocyjnymi oraz nie sumujemy ze sobą.[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”AUSTRIA” tab_id=”1494233082239-3-10″][vc_column_text]Zwrot Podatku z Austrii
Płatność za nasza usługę pobierana jest „z góry”
Jednorazowa opłata, bez względu na wysokość zwrotu 300 zł brutto[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”WIELKA BRYTANIA” tab_id=”1494233101521-4-4″][vc_column_text]Za wykonanie czynności umownych Zleceniobiorca uprawniony jest do prowizji w wysokości netto 13% kwoty nadpłat podatkowych przyznanych Zleceniodawcy decyzją zagranicznego urzędu podatkowego

Prowizja netto po uwzględnieniu rabatów nie może być niższa niż równowartość 55 GBP, przeliczona na złote polskie, która to kwota stanowi średnią dla danego kraju minimalną wartość kosztów ponoszonych przez Zleceniobiorcę na wykonanie zlecenia.

Kwota prowizji ulega zwiększeniu o aktualnie obowiązującą stawkę podatku od towarów i usług (VAT).

Zleceniobiorca przyznaje Zleceniodawcy rabat  od kwoty standardowej prowizji wynoszącej netto 13%.

Jeżeli w ostatecznym rozliczeniu z urzędem skarbowym kwota zwrotu podatku wyniesie mniej niż 100

GBP, obniża się prowizję minimalną,, pobieraną przez Zleceniobiorcę od zwrotu,stanowiącego przedmiot umowy, do kwoty 50 GBP netto[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”IRLANDIA” tab_id=”1494233127948-5-8″][vc_column_text]Zwrot podatku z Irlandii
Płatność dopiero po odzyskaniu zwrotu podatku
Jednorazowa opłata 11,47% netto + VAT, prowizja minimalna 58 GBP netto +VAT[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”NORWEGIA” tab_id=”1494233148993-6-1″][vc_column_text]Jeżeli Zleceniodawca rozlicza się jako osoba posiadająca rodzinę, zobowiązany jest zapłacić prowizję z góry w wysokości 390 zł brutto.

W pozostałych przypadkach zleceniodawca zobowiązany jest zapłacić prowizję z góry w wysokości 290 zł brutto.

W przypadku wykonywania przez Zleceniobiorcę usług dodatkowych w trakcie trwania niniejszejumowy Zleceniodawca zobowiązany jest to uregulowania należności prowizji z góry według poniższych cen:

Zmiany numeru konta w urzędzie norweskim – 100 zł brutto;

Zmiany adresu klienta w urzędzie norweskim – 100 zł brutto;

Kontakt telefoniczny z norweskim urzędem w sprawie klienta – 50 zł brutto.[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”USA” tab_id=”1494233179037-7-3″][vc_column_text]Płatność za nasza usługę pobierana jest „z góry”
Jednorazowa opłata, bez względu na wysokość zwrotu 163,11 zł netto[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]