Dlaczego my

Biuro rachunkowe i kancelaria prawna w Bytomiu

Kancelaria Prawno – Rachunkowa Sterling & Honest świadczy kompleksowe usługi księgowe, kadrowe oraz prawne na rzecz przedsiębiorców prowadzących zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak również spółki prawa handlowego.

Obsługujemy zarówno małe, jednoosobowe firmy, jak również spółki kapitałowe. Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta, w zależności od profilu działalności danej firmy.

Dużym atutem naszej Kancelarii Prawno – Rachunkowej Sterling & Honest jest połączenie usług księgowych z usługami prawnymi, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę przedsiębiorcom, którzy korzystają z naszych usług.

Biuro rachunkowe Bytom KRSH
Z nami Klient może czuć się bezpieczny gdyż zapewniamy również zastępstwo procesowe w każdej sprawie sądowej, w sporach z ZUS i US, a także, co jest wyjątkowo cenione wśród klientów Kancelarii, zapewniamy udział w postępowaniach kontrolnych jako pełnomocnik przedsiębiorcy. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, bo dzięki zgranemu i doświadczonemu zespołowi można zapewnić wysoką jakość świadczonych usług na rzecz naszych Klientów. Zespół księgowych, kadrowców i prawny Kancelarii Sterling & Honest tworzy grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi księgowej, jak również prowadzenia i rozwiązywania sporów sądowych oraz prowadzenia bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Nasi pracownicy i współpracownicy, korzystają z możliwości jakie stwarza firma – stałego dostępu do najnowszych publikacji, specjalistycznych serwisów informacyjnych oraz szkoleń. Korzystamy z niezawodnych systemów komputerowych, transmisji danych oraz najlepszych programów, aby nasze usługi były najwyższej jakości i wykonywane były na czas. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu między innymi przy współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi możemy Państwu zaoferować praktyczną pomoc przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Kancelaria Prawno – Rachunkowa Sterling & Honest to więcej niż obsługa księgowo – prawna, to profesjonalny, pełen zapału i energii zespół, który zawsze służy pomocą, pomoże rozwiać wątpliwości i odpowie na najtrudniejsze pytania. Jeżeli chcesz się przekonać dlaczego warto z nami prowadzić swój biznes, zapraszamy do Bytomia na ulicę Dworcową 25 na I piętro na niezobowiązującą rozmowę w siedzibie Sterling & Honest, podczas której odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli Państwa wspomóc w prowadzonej działalności i cieszyć się razem z Państwem z rozwoju Państwa firmy. Dla naszej Kancelarii Rachunkowej każdy Klient jest WIELKI.