Baza wiedzy

Baza wiedzy

baza wiedzy krsh

Szanowni Państwo, w tym specjalnym miejscu chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą. Mamy nadzieję, że zebrane w tym dziale artykuły będą Państwu pomocne. Zapraszamy do lektury artykułów skierowanych do przedsiębiorców- zawierających informacje o tym jak poprawić funkcjonowanie firmy, sprawdzonych rozwiązaniach oraz ciekawostek i nowelizacjach w prawie; oraz osób, które dopiero chcą założyć działalność. Treści na blogu są napisane językiem dostępnym dla każdego. Zarówno specjalistów od finansów i rachunkowości oraz osób nie posiadających specjalistycznej wiedzy.

BIURO RACHUNKOWE

USŁUGI PRAWNE

ZAŁÓŻ WŁASNĄ FIRMĘ

Warto powierzyć swoją firmę w ręce profesjonalistów. Zgłoś się do nas – pomożemy ci zaplanować i założyć firmę, doradzimy w kwestii opodatkowania. Jeżeli nie posiadasz działalności gospodarczej ale potrzebujesz rozliczyć PIT – biuro rachunkowe KRSH to najlepszy wybór.  Sterling & Honest – postaw na wygodę i profesjonalizm!

Biuro rachunkowe KRSH Bytom to również wieloletnie doświadczenie. Działamy na rynku podatkowym od ponad 8 lat. Mieścimy się w centrum Bytomia i wszystkie drogi prowadzą do nas. Naszym nowym klientom oferujemy usługi księgowe przez pierwsze 3 miesiące za złotówkę. Dodatkowo oferujemy również zwrot podatku z zagranicy, Niemiec, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Norwegii itp. Księgowość KRSH Sterling & Honest to nie tylko doradztwo podatkowe, to również pełna księgowość, doradztwo prawne, kadry i rekrutacja oraz rozliczenie PIT.

Jakie korzyści płyną ze współpracy z nami? Powierzasz swoją firmę w ręce profesjonalistów, wybierasz wygodę i możesz skupić się na rozwijaniu swojej firmy. My zajmiemy się księgowością, dodatkowo możemy reprezentować Cię przed urzędami i ZUS oraz składać w Twoim imieniu deklaracje podatkowe.

KRSH – to biuro podatkowe, które pomoże na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Jeżeli planujesz założenie firmy, doradzimy Ci wybór optymalnej formy opodatkowania. Jeżeli prowadzisz księgowość możesz nam ją powierzyć – w całości.

Kancelaria Prawno – Rachunkowa Sterling & Honest KRSH jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, których interesuje tanie biuro rachunkowe. Atrakcyjna cena usług księgowych idzie w parze z pełnym profesjonalizmem i fachowością.  Nasze grono zadowolonych klientów rośnie z dnia na dzień.

rozliczenie pit, księgowośc online, rozliczenie podatku, pit rozliczenie, założenie działalności gospodarczej, założenie firmy, mała księgowość, zwrot podatku z niemiec, rozlicz pit, rozliczenie podatku z niemiec, program księgowych, biuro rachunkowe cennik, deklaracje podatkowe, programy księgowe, zwrot podatku z zagranicy, księgowość stowarzyszenia, biuro rachunkowe online, księgowść spółki z oo, spółka z oo księgowość, mała firma księgowość, usługi księgowe cena, księgowanie online